117 Raper śle pozdrowienia

117 Raper śle pozdrowienia

dla Białasów          za BBC News  [1]

Prosecutors are calling for a suspended €5,000 (£4,520) fine for French rapper Nick Conrad, who is on trial for incitement to murder in Paris after he published an online video entitled „Hang White People”.

The music video shows the rapper acting out the kidnap, torture and hanging of a white man.

The lyrics, which sparked outrage, call for white babies to be killed.

Mr Conrad denies the charge, and says the song is a comment on racism.

The nine-minute video, first published on YouTube in September, was quickly suspended for violating the company’s terms of service.”

To jest ostrzeżenie i signum temporis dzisiejszych czasów. Takie hasło „wiszące” w medialnej, też „białej” przestrzeni publicznej, nie może nie być uznane za interesujące /śmieszna kara/  i nie  oddziaływać na świadomość adresatów. Z czasem zostanie zaakceptowane i przyjęte jako swoje; to bowiem nie był przypadek tylko wygadanie się. Oni białych nienawidzą, niestety mają za co.

Podjęcie realizacji jego, w społeczeństwach,  nastąpi po przekroczeniu kolorowo-etnicznej masy krytycznej; zaś multi-kultuiraliści, dla własnego dobra winni się wyzbyć naiwnych złudzeń, że bez przefarbowania i warkoczykowego ufryzowania,  ich zasługi będą uwzględnione w tym programie…

Adam Czochralski      10.01.2019

;1′   https://www.bbc.com/news/world-europe-46821421

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *