148 O obrzydlistwie 17.09.2019

148 O obrzydlistwie 17.09.2019

Za Nowy Dziennik                                          [1]

Obchody 80. rocznicy napaści ZSRR na Polskę

Ta informacja jest zobrazowana ohydnym pomnikiem w Jersey…polskiego tchórza, który tak szybko uciekał, że aż za nim trzeba było karabinem z bagnetem rzucić, w którym to karabinie najwidoczniej amunicji zabrakło, albo szkoda było kuli na toto zwiewające jak zając…

Trzeba być idiotą albo zdrajcą, żeby tak polską historię „reklamować”.

Wzbudzanie litości dla skrzywdzonych nie budzi zwykle dla nich sympatii, ale odwrotnie – pogardę, i to jest słuszne odczucie. Szczególnie wtedy, kiedy krzywda  była zasłużona – bowiem polskie społeczeństwo było winne, tego , że nie potrafiło się pozbyć zdradzieckiej ekipy rządzącej, co to ją mu Niemcy podarowali.  Gdybym, jako Polak, znalazł się w tłumie oglądających to świństwo, nigdy nie przyznałbym się do narodowości – żeby mnie kto z czymś takim utożsamiał i pod nogi nie splunął, albo do kieszeni nie sięgnął, po drobne…          Intencje zainstalowania tego pomnika są oczywiste: budzić antyrosyjskie nastroje, jątrzyć i paraliżować potencjalnie obopólnie korzystną współpracę w tej relacji.

Władze Jersey City chciały ponoć toto usunąć, zapewne dla polskiego dobra i z powodów estetycznych; niestety sprzeciw tamtejszych dezerterów i tchórzy rzecz uniemożliwił.

Polska 17 września 1939 już nigdzie nie uciekała /poza sanacyjnym rządem i takimż dowództwem naczelnym/ bo była już trupem, leżącym u stóp znakomitej armii niemieckiej, która się z Polską w dwa dni załatwiła; i jeśli już ktoś chciałby w nią wbijać bagnet, to z góry na dół, nie poziomo, jako, że trup niepodtrzymywany tak właśnie leży.

Przy owym pomniku brakuje tylko Polaczka w kapciach z lipowego łyka, grającego na fujarce wystruganej z wierzbowego patyka, a przed nimi czapka na ziemi leżąca…Nie zdziwiłbym się gdyby nasi rodacy tam praktykowali podobne akcje.

Trzeba usunąć to świństwo, kompromitujące nas w świecie. Tym bardziej, że Związek Radziecki i Armia Czerwona /niech będzie pochwalona na wieki/ uratowały nam życie a piękne państwo sprezentowały. Tak ją przestawiać nie jest niewdzięcznością, jest zwykłym łajdactwem plugawym. Mi obcym,

Adam Czochralski                                  17.09.2019

[1]    http://dziennik.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *