270 Szkoda… 2023.07.09

270 Szkoda… 2023.07.09

Pokazano małą dziewczynkę, która podczas marszu Tuska wykrzykiwała histerycznym głosikiem jakieś brednie na temat praw kobiet. Cytuję dosłownie:

„Kobiety na początku nie miały swoich praw, były traktowane inaczej od chłopaków. Po co? Co zmienia płeć?
– Kobiety dostały te prawa, a teraz PiS, co chce zrobić? Chce nam je odebrać! Po co? Jaka jest różnica? Kobiety mają te same prawa, co chłopcy! Co zmienia płeć? Nic! I po co oni to robią? Nie wiem, po to, aby nam życie uprzykrzyć”.

Niewątpliwie była podpuszczona przez dorosłych. Ten /…/”  [1]

Szkoda, że pod tym tekstem, w Dzienniku Gajowego Maruchy,  podpisała się p. Izabela Brodacka Falzmann; z przyjemnością czytywałem jej rozsądne teksty, też pewnie w Dzienniku…, a tu taka chryja: zapewne w kwestii praw do aborcji…

Powiem tak: ta mała dziewczynka miała rację, to Ty Izabello, pewno już ropuszej urody, kiedy to Ci już zajście w ciążę, i wszystkie związane z tym problemy  nie grożą; jesteś głupia jak Bolka trampki, do tego cynicznie egoistyczna – wstyd i hańba.

Kiedy Polska odzyska niepodległość, bo może odzyska, pierwszą ustawą, będzie umieszczenie w koszu na śmieci, tych wszystkich solidaruszych dyrdymałów, czyniących z tego nieszczęsnego, depopulującego się kraju, dodatkowo piekło kobiet.

Do trzeciego miesiąca aborcja na żądanie, potem z powodu wad płodu, zagrożenia życia matki, czy innych nieszczęść. Tak być powinno.

Adam Czochralski

[1]              https://marucha.wordpress.com/2023/07/08/skradzione- dziecinstwo/#more-117945

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *