259 O proteście kobiet. 2021.11.07

259 O proteście kobiet. 2021.11.07

Jestem kategorycznie po stronie protestujących kobiet w obronie ich praw.

Powiem więcej; te „humanitarne” nieludzko restrykcyjne wobec prawa do aborcji przepisy, to nie jest przypadek na tle różnych działań degradujących pozycje Polski.

To jest sprawa perfidnie przemyślana, a ma na celu depopulacje kraju z następujących przyczyn:

  • w tych obecnych warunkach, chcieć mieć dziecko może tylko osoba nieodpowiedzialna (chyba, że stać ją na wyjazd do kraju cywilizowanego aby dokonać aborcji niechcianego dziecka). Strach przed ciążą jest powszechny, ze wszystkimi tego skutkami.
  • lekarze mówią, że zmusza się kobiety do rodzenia upośledzonych dzieci. Telewizja też pokazuje downów którzy się uśmiechają i będąc dorosłymi bawią się zabawkami A dlatego, że kobieta która urodzi takie zdefektowane dziecko, ma złamane życie i już następnego nie urodzi. I o to właśnie chodzi zbrodniarzom p-ko prawom człowieka i zdrajcom działającym przeciwko interesom państwa; o tym oczywiście nie wiedzą pożyteczni idioci którzy ich wspierają i przyczepiają sobie tego symbol – znaczek z małymi stópkami…

Aborcja winna być do 4 miesiąca na żądanie, a w przypadku stwierdzenia nieuleczalnych, poważnych wad płodu – bez ograniczeń.

I to będzie dobro, mądrość i piękno, i prawdziwy humanitaryzm.

Adam Czochralski                                                                            2021.11.07

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *