260 O granicy 2021.11.14

260 O granicy 2021.11.14

Polska i reszta Europy także zresztą, stała się pośmiewiskiem muzułmanów, którzy tu prą drzwiami i oknami, żeby z tego tworu, Europą zwanego, zrobić piekło, takie same jakie mają u siebie, gdzie żona brodatego Machmuda ma mniejsze prawa niż jego pies, i ukamienowana może być z lada podejrzenia,  ludziom się na ulicy ścina głowy za „bluźnierstwo” i morduje córki, które wyszły za mąż za „niewiernego”.

Te zaś śliczne dzieciaczki płci męskiej, za 10 – 15 lat zamienią się w rosłych drabów z nożami w kieszeni, co to poderżną gardło nazbyt się ociągającemu z oddaniem portfela; płci żeńskiej natomiast zamienią się w płodne samice „co rok to prorok” i zasypią frajerskie kraje podobnymi do wyżej wymienionych, jak to się zdarzyło w b. Jugosławii z Kosowem. Tak właśnie, identycznie tam było..

Żołnierze mający bronić granic są sparaliżowani instrukcjami różnych bubków, siedzących w kapciach, w ciepełku, w fotelu, przed telewizorem albo komputerem, wiernym –  przekupionym czy inaczej zmuszonym –  z kolei instrukcjom od naszego Głównego Sojusznika, który mając kolorowy chlew u siebie, postanowił trochę zburzyć porządek europejski sankcjami i ukolorowić Europę, fatalnie białą.

I żołnierzy mającym karabiny w ręku, zmuszają się do przepychanie się z nachodźcami 24 godziny na dobę w chłodzie, błocie, mokrej trawie  i deszczyku.

Ci ludzie są niekompetentni i nam i reszcie Europy szykują, jak wyżej.

Co robić?

Pierwsze to co trzeba zrobić to wycofać wszystkie unijne, łajdackie sankcje wymierzone w Białoruś. Prezydent Łukaszenka jest legalnym, prawidłowo, bez fałszerstw, wybrany tam prezydentem z wielkim 80% poparciem narodu. I trzeba to uznać i uszanować.

Drugie to trzeba dać mu 3 dni na usunięcie imigrantów z polskiej granicy.

Jeżeli to nie pomoże to ściągnąć na granicę policyjne sikawki do rozpędzania tłumu, a jeśli i to za mało to strzelać – żadnej przepychanki – islam rozumie tylko siłę, jaką ma kula. Na początek gumowe – kto podniesie rękę, czy na płot, czy na straż granicy, też kto rzuci przedmiotem, czy się nie podporządkuje wezwaniu, , ten fasuje kulkę. Dotyczy to też skretyniałych rodaków, różnych posłów, lekarzy itd.

I żadnej pomocy rannym czy mokrym, czy inaczej poszkodowanym – za łeb i za płot.

Przypominam, że policja w kraju używa gumowych kul wobec jakich demonstracji i nawet kobiecie tym sposobem nie tak dawno wybito oko.

Jeżeli można strzelać do Polki, to tym bardziej do intruzów na granicy.

Swoją drogą, już o tym pisałem, trzeba wezwać USA do wycofania wojsk z Iraku i Syrii, gdzie ciągle mordują ludzi  i dlatego uciekają [2].

Adam Czochralski                                                                   2021.11.14

[1]  https://wiadomosci.wp.pl/okolo-50-migrantow-wdarlo-sie-na-teren-polski-policjantow-obrzucono-kamieniami-6704662502316992a

[2] https://www.bbc.com/news/world-us-canada-59279585

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *