105 Jeżeli prawdziwe są 14.11.2018

105 Jeżeli prawdziwe są 14.11.2018

doniesienia o deklaracji złożonej przez sekrtetarza obrony USA James’a Mattis’a który  „potwierdził amerykańskie zobowiązania w zakresie wspólnych działań z Polską w ramach NATO w celu konfrontacji z Rosją”, złożone w obecności konstytucyjnego ministra obrony RP, i za jego akceptacją, oświadczam że: niniejszym rządząca dziś w Polsce ekipa Solidaruchów, straciła moralną legitymację do sprawowania władzy.

Ten rząd winien być bezzwłocznie zdymisjonowany, także parlament; powinny być  rozpisane nowe wybory.

Ja, w świetle mojego wpisu nr 6: wraz z duchem Zarządu Głównego Stronnictwa Narodowego z dn. 31 sierpnia 1939 , na podstawie moralnej legitymacji, danej mi ustnie przez jego członka mec. Napoleona Siemaszkę, na łożu śmierci, oświadczam kategorycznie:

1 Polska mówi „nie” dla projektów amerykańskich baz wojskowych, na jej terenie.

2 Polska mówi „nie” dla szaleńczych „polityk”  smarkaterii mających  programowo  nas  konfrontować z Rosją czy kimkolwiek innym.

3 Polska mówi „nie” dla awanturniczej i nieodpowiedzialnej proimigracyjnej    polityce „polskiej” i Unii Europejskiej.

4 Polska mówi „tak” dla statusu państwa neutralnego, przyjaznego w równym  stopniu  Stano Zjednoczonym i Federacji Rosyjskiej, zachowującego ponadto  przyjazne stosunki ze wszystkimi swoimi sąsiadami.

Adam Czochralski       14.11.2018

4 komentarze

 1. Nie wiem skąd twój pomysł na neutralność Polski . Od 1000 lat toczymy wojny z Niemcami i Rosją . Nigdy nasze położenie niepozwalania nam na powieszeniu broni na wieszaku . A za czasów polski magnackiej tak się stało i na123 lata przestaliśmy istnieć jako państwo . Kohl był przeciwny wejściu Polski do uni bo wiedział ze to spowoduje mocne rozmiękczenie siły nabywczej niemcow, i tak się stało . Niemcy chcieli polskiej kolonii i po części tak się stało . Wracając do Rosji , rządzi nią człowiek który ma bardzo podobne widzenie świata jak Stalin , szkoła ta sama KGB . Szanuje tylko silnych . A my im bardziej chowamy ogon tym gorzej dla nas . Mentalnie puti Polakami gardzi , chcesz być psem który nisko kłania się ruskiemu panu ? Oni nam nie mogą wybaczyć Sobieskiego i bitwy warszawskiej dlatego nas tak nienawidzą ze ich upokorzylismy i wiedza ze jesteśmy jedynym narodem który zawsze będzie w opozycji do nich . Jestem 20 lat poza polska i prowadzę firmę , im większe sukcesy tym więcej wrogów- to taka sugestia byś zrozumiał ze neutralność dla nas równa się niewolnictwo , podpowiem czemu , ilu Polaków osiąga sukcesy i jak są widzani np Penderecki i jego możliwości jak również zwykli pracownicy którzy siedzą na zmywaku . Kto ma sile przebicia ? I kto musi być neutralny ze wzg na brak możliwości ? Do przemyślenia . Pozdrawiam . Historia nie uczy lecz karze gdy się o niej zapomina

  1. Author

   Za wiele rzeczy wrzuciłeś do tego „kociołka”, żeby się do nich ustosunkowywać;
   A „neutralność” dlatego, że to w dzisiejszych światowych stosunkach, najbezpieczniejsza pozycja.
   Otwiera przy tym możliwości rozwojowe, poprzez szeroką współpracę ze wszystkimi, ku ogólnemu pożytkowi.
   Jesteś daleko, jak piszesz, więc się trochę dziwię, że też się boisz Rosji…widać tam też sięga polska propaganda. Kretyńska, swoją agresywną i niebezpieczną, antyrosyjskością.
   ac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *