104 O apelu hańby 11.11.2018

104 O apelu hańby 11.11.2018

Winą Pucha, zwierza sympatycznego, aczkolwiek nieco absorbującego, który w nocy, i rankami też, łapie myszy, je do domu przynosi i puszcza wolno…wtedy obaj je łapiemy, z różnym skutkiem – jako że gratów jest sporo – mającego do tego na mnie sposób: około południa włazi na kołdrę i trąca mnie nosem zimnym, badając: wstanie, czy nie wstanie ten leń śmierdzący, aby dać mi jeść chrupki – to taki nowy wynalazek…zastanawiam się co koty jadły, gdy go jeszcze nie było…: skutek zwykle jest mierny, wtedy zaczyna się pomiaukiwanie, z podobnym, kiepskim efektem, jako, że to wszystko za mało aby zburzyć chęć prawdziwego mężczyzny względem wylegiwania się w barłogu do południa, albo i lepiej; wtedy jest prezentowany numer popisowy: włazi na półkę i z wyższej, z mnóstwem drobiazgów, leżących w moim „porządku”, sięga łapką i zaczyna je zrzucać na podłogę…tego nie zniesie już nikt, trzeba wstawać i to rączo…i tak winą Pucha zostałem skutecznie wybity ze snu i niechcący właściwie, obejrzałem w telewizji apel pamięci na uroczystości 11 listopada…

Żołnierzyk co to go czytał, wyliczył, jako zasłużonych dla państwa i narodu, wszystkich głupków, zdrajców, szaleńców, morderców Polaków /tchórz Wysocki i s-ka z nader ograniczoną odpowiedzialnością/; wszyscy wymienieni mieli na sumieniu żywotny interes polski. Porządek został zachowany: państwo podbite, jakim dziś jest Polska, musi wychwalać wszystkich którzy się do tej sytuacji przyczynili, lub co najmniej zamierzali. Socjaliści zostali wyliczeni wszyscy /dziwne upodobanie wobec Polski ma nasz dzisiejszy seniorat/ włącznie z I Brygadą, która miała za zadanie: powstaniem polskim z zaborze rosyjskim, wypełnić warunek wystąpienia Rosji z wojny i zawarcia separatystycznego pokoju z Niemcami, topiącego sprawę polską na następne 100 lat, czyli na zawsze…

Czekałem aż żołnierzyk wymieni I i II Armie Polskie, które  służąc skromną pomocą niezwyciężonej Armii Czerwonej i woli Józefa Stalina, miały największe zasługi: wspólnie, uratowały miliony istnień ludzkich, zaś własną ofiarą życia żołnierskiego i żelazem wyrąbały państwo polskie w dzisiejszym kształcie terytorialnym i ludnościowym; obdarzając pokolenia następców idealnymi warunkami nieskrepowanego rozwoju i postępu cywilizacyjno-społecznego i gospodarczego.

i nie doczekałem się- załatwił się z nimi słowem”wszyscy”… I dlatego cała ta impreza okazała się haniebną i podłą.

W tłumie widziałem sporo kobiet…Wy Panie winniście wiedzieć, że to towarzystwo ustrojone w mundurki, od którego macie prawo oczekiwać, że Was i Wasze dzieci, zabezpieczy od najeźdźców np… wiedzcie, że to oszustwo…oni są do tego niezdolni. Są za to zdolni urządzać takie bezpieczne i widowiskowe imprezy. A w razie problemów, są zdolni, zanim uciekną,  do tego, aby Was terroryzować i wymagać bohaterstwa, z poświęceniem życia włącznie; w wersji łagodnej obcinać włosy do gołej skóry, tym służącym najeźdźcy – do czego kobieta ma moralne prawo. Tak było w czasach „sanacji” taki jest plan na przyszłość dla Polski przy „postsanacji” dzisiejszej – solidaruszej.

Temu zaś żołnierzykowi co to czytał ów plugawy apel „pamięci”, polecam, aby zajrzał do internetu i zobaczył plany jakie wobec Polski mieli nasi zachodni sojusznicy. Działania i plany Lloyd George’a, po I wś. są dość powszechnie znane; równie interesujące są plany, tych samych sojuszników po II ws. Obrazuje je Plan Henry’ego Morgenthau’a…obecność Armii Czerwonej i Armii Polskich go zniweczyła, warto jednak poświęcić chwile na rozwagę: co byłoby, gdyby tych armii nie było?…

Cały ów eksces wpisuje nas  doskonale do tej otchłani w której Zachód siedzi po uszy: epoki postprawdy, kultu brzydoty, zboczenia, prymatu, też barbarzyńskich,  praw mniejszości, i tolerancji występku, ze zbrodnią morderstwa włącznie; wygląda, że lepiej byłoby się Wschodu trzymać, który nie nadąża za tym „postępem” i raczej trzyma się starych, sprawdzonych w dziejach, zasad.

Adam Czochralski 11.11.2018

5 komentarzy

  1. I precisely wished to thank you very much again. I do not know the things that I would have worked on without these suggestions shared by you about such area of interest. It was the traumatic problem in my view, however , observing the very professional technique you handled that forced me to jump with fulfillment. I’m just grateful for this advice and expect you really know what an amazing job you are always carrying out instructing the mediocre ones through a web site. I’m certain you haven’t got to know all of us.

  2. I am also writing to let you be aware of of the amazing experience my cousin’s princess went through visiting your site. She came to understand many details, most notably how it is like to have an incredible teaching heart to have certain people with no trouble know just exactly specific hard to do subject areas. You undoubtedly exceeded our own expected results. Many thanks for presenting those informative, healthy, educational and also easy thoughts on that topic to Sandra.

  3. I precisely needed to thank you so much once again. I am not sure the things that I would’ve worked on in the absence of the actual smart ideas discussed by you concerning such field. It has been the daunting scenario in my view, but being able to view a new specialised strategy you treated it made me to cry over joy. I’m happier for the assistance and then hope you recognize what an amazing job your are doing teaching some other people via a web site. I am sure you haven’t met any of us.

  4. I am just writing to let you be aware of what a extraordinary discovery my child found browsing yuor web blog. She picked up several things, including how it is like to possess a great coaching heart to get other folks really easily fully understand chosen very confusing issues. You actually exceeded visitors’ expectations. Thank you for giving these warm and helpful, trusted, revealing as well as easy guidance on your topic to Lizeth.

  5. Thanks for all of the effort on this site. Betty delights in making time for investigations and it is easy to see why. A lot of people know all of the powerful means you render valuable techniques through the web site and as well boost participation from the others on that subject matter so our own daughter is truly discovering so much. Enjoy the rest of the new year. You are carrying out a splendid job.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *