136 Trump grozi 11.08.2019

136 Trump grozi 11.08.2019

Za WP                                                                [1]

Żołnierze USA w Polsce. FAS: Trump blefuje grożąc przeniesieniem wojsk z Niemiec

/…/”Donald Trump zagroził, że przeniesie amerykańską infrastrukturę wojskową z Niemiec do Polski, jeżeli Niemcy nie zrobią tego, czego się domaga: nie dadzą więcej pieniędzy na wojsko./…/

USA  mają w Polsce ulokowaną rezydenturę zdrajców polskich, którzy są gotowi skazać na fizyczną zagładę to państwo i ten naród w przypadku wojny z Rosją, do której najwyraźniej USA zamierza w szaleństwie swoim.

Niemcy „pieniędzy nie chcą dać na armię” i stąd taki pomysł; tere fere Mr. Trump…instynkty samoobronne, narodowe się odezwały: chronić Niemcy i Niemców od zagłady, której niezawodnie ulegliby w czasie takiego konfliktu…da się przecież taką rolą zaszczycić Polaczków, znanych ze swoich samobójczych upodobań…tzn. hołoty zagłady, nie „elyty”, ona zawsze przeżywa; tak było w akcji z 1904 za placu Grzybowskim w Warszawie, gdzie zza pleców tłumu socjaliści Piłsudskiego strzelali do kozaków; tak było we wrześniu 1939 w Zaleszczykach, tak było Powstaniu Warszawskim, gdzie wszyscy generałowie grzecznie powędrowali do niewoli i unieśli skórę zdrowiutką; tak będzie z Solidaruchami, jeśli coś pójdzie nie tak.

Trump nie blefuje, on tak zamierza zrobić naprawdę. Taką zaś deklaracją wskazuje swoim ojcowskim rodakom drogę: nie dajcie pieniędzy, to uwolnię Was od tych wojsk okupacyjnych, i odsunę zagrożenie odwetowym atakiem nuklearnym w razie wojny.

Niemcy byliby ostatnimi idiotami, gdyby z takiej bajecznej okazji nie skorzystali. Nie tylko nie dadzą więcej pieniędzy, ale zredukują dotychczasowe wydatki. Każdy normalny i rozsądny polityk  tak by zrobił, Niemcom takich nie brakuje; ta wariatka multikultowa – JE Merkel, to wypadek przy pracy.

Panie Trump, zgłaszam kategoryczny sprzeciw, wobec zamiarów lokowania na tym terytorium jakichkolwiek amerykańskich wojsk, czy innych instalacji wojskowych; ta ziemia jest ciężka od krwi, nie tylko polskiej; amerykańska tu jeszcze nie wsiąkła.        I niech tak zostanie.

Adam Czochralski     11.08.2019

PS. Proszę moich angielskojęzycznych czytelników – bo mężni polscy nawet zajrzeć tu się boją, żeby ich o nieprawomyślność nie posądzono –  o nie przysyłanie komentarzy.                     Wszystkie dotychczasowe są pochwalne.                                         Ja nie jestem w stanie czytać setek komentarzy, po angielsku do tego. Ja właściwie nie znam tego języka, ich rozumienie sprawia mi sporo trudności i zabiera czas.                                          Dziękuję za zainteresowanie moją pracą.

 

[1]https://www.money.pl/gospodarka/zolnierze-usa-w-polsce-fas-trump-blefuje-grozac-przeniesieniem-wojsk-z-niemiec-6412334955226753a.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *