195 „Szef Pentagonu   2020.10.21

195 „Szef Pentagonu   2020.10.21

widzi szansę aby z Niemiec do Polski przemieścić 2 dywizję, albo jej część, kawalerii”                                                                                   za TVP Info

Szansę dla kogo?…dla Ameryki?…toż to idiotyzm oczywisty. Po co, na wojnę z Rosją? Dzisiejsza, pokojowo nastawiona Rosja jest jak ten miś  co to oblizuję łapę umoczoną w garnku miodu. Tylko idiota może chcieć, go w tym momencie drażnić, albo zgoła zabrać mu ten garnek.

Dla Polski?…toż to idiotyzm do kwadratu. Urojenia solidaruszych czubków, specjalistów od plusów dodatnich, typu Kaczyński, Maciarewicz i inni, chętnych do uczynienia z polskiego terytorium pola bitwy, to nie są życzenia narodu polskiego. Są  ich odwrotnością…wybory wygrali oni tylko dlatego, że zaczęli pieniądze rozdawać; rządy takich „wybrańców” nędzarzy nie mogą się dobrze skończyć. Zresztą Polska doszła do momentu w którym dziś nie ma żadnego pozytywnego wyboru, wybory tego nie zastąpią.

Wasza amerykańska „zasługa” dla uzyskania takiego statusu, jest niepodważalna.

Wy – nasi kochani Amerykanie – dajcie sobie spokój z ” tymy diwizjamy”, lepiej się zajmijcie pandemią i urządzaniem porządku u siebie, nie u innych.

Mądrą  rzeczą byłoby zabranie, do siebie, tego żelastwa, coście roztasowali na wschód od Odry – zgodnie z umową z ZSRR…pacta sunt servanda – jak mówią, za starożytnymi,  uczciwi ludzie.

A nie zapomnijcie o Solidaruchach, któryście tu wyhodowali, jak Talibów w Afganistanie, na dokładkę; za darmo…

Adam Czochralski                                                          2020.10.21

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *