196 Trybunał Konstytucyjny 2020.10.22

196 Trybunał Konstytucyjny 2020.10.22

uznając, że dotychczasowa praktyka przerywania ciąży w przypadku uszkodzeń płodu jest w świetle konstytucji nielegalna, dokonał nadinterpretacji zapisów o bezpieczeństwie, i czymś tam jeszcze.

Nie chce mi się studiować tego tworu pokracznego, co to go onegdaj wspólnie spłodziły Solidaruchy i Komuchy; wszak nie ulega żadnej wątpliwość, że nie było intencją ich – ustawodawców, tworzenie w Polsce przepisów godnych islamskiego Talibanu.

W związku z tym uznać należy brak mocy prawnej tego orzeczenia; nieludzki teokratyczny radykalizm, tu praktykowany,  czyniący z Polski piekło kobiet,   musi się skończyć.        Dość tej hucpy, która czyni z kraju pośmiewisko, bo curiosum,  Europy i świata.

Przerwanie ciąży musi być na życzenie, do trzeciego miesiąca ciąży. Potem z opinią lekarza.

Kobieta mająca mieć dziecko, ma elementarne, ludzkie prawo mieć zapewnione bezpieczeństwo zdrowotne, prawne, społeczne i finansowe dla niej samej i potomka

A zasię obrzydliwym, pokracznym, często opasłym jak wieprze, staruchom,  w różnych trybunałach siedzącym, i takimż klechom od naszych młodych  bab!

Potwory te cechują się bezbrzeżnym egoizmem, bowiem im samym, żadne dziecko już nie grozi; staruchy już nie mogą, zaś te ropuchy są już po menopauzie i też nie mogą…

To co one zrobiły to jest sabotaż i zdrada stanu. Ma na celu depopulację Polaków, oraz rozbicie i zniszczenie państwa polskiego.

Adam Czochralski                                                                      2020.10.22

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *