208 Covid 19 a ograniczenia 2020.12.21

208 Covid 19 a ograniczenia 2020.12.21

„RPO o zakazie przemieszczania się w sylwestra: Bezprawny ”  [1]  za Sputnik

Pan Bodnar /Rzecznik Praw Obywatelskich/ zwariował.

Wszystkie ograniczenia w przemieszczaniu się, zarządzane przez rząd, są zasadne, a nawet niezbędne. Jedyny zarzut jaki można w tej sytuacji postawić „moim ulubionym” Solidaruchom, są takie, że te restrykcje jakie nakładają, są zbyt miękkie.

Chińczycy epidemię  faktycznie zwalczyli – jest tam ok 300 chorych ale w szpitalach – drogą taką, że zaspawali ludzi w domach, a zakażone miasta otoczyło wojsko…

Żadnych zbiegowisk i demonstracji; też tych kobiecych – całkowicie uzasadnionych, w obliczu zbrodni jakiej na ich prawach dokonała swołocz solidarusza – ale nie w warunkach pandemii – drogie Panie. Musicie z tym poczekać na lepsze czasy; no a na początek mogłybyście postawić swoim samcom zamek na, niebezpieczny w tych warunkach, seks.

Jeżeli  ograniczenia okażą się nieskuteczne, wszyscy zostaniemy zarażeni, mimo  szczepionki Pfizer, której działanie się, wg. Ruskich, kończy po 4 m-cach. Jeżeli już to tym uniwersalnym Sputnikiem V trzeba się szczepić  działa – też na mutanty covidowe – przypuszczalnie  2 lata.

Wymagana jest dziś dyscyplina i możliwe samoograniczenie się w przemieszczaniu:  tylko do sklepu spożywczego i do pracy.

Demokrację,  prawa i zwyczaje, zostawmy na lepsze czasy.

Adam Czochralski                                                                   2020.12.21

[1] https://pl.sputniknews.com/polska/2020122113554387-rpo-o-zakazie-przemieszczania-sie-w-sylwestra-bezprawny-sputnik/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *