263 O „zawracaniu…” 2-21.11.25

263 O „zawracaniu…” 2-21.11.25

Słyszę, że tą grupę 200 imigrantów zawrócono na Białoruś; tere fere głupich szukają co to mają w to wierzyć. Niech pokażą nagranie, jak ci co się wdarli przez concertinę dają się grzecznie zawrócić na Białoruś.

To jest jawny kit; wstydzą się przyznać, że ich po prostu puścili wolno.

Nie dziwię się zresztą żołnierzom i pogranicznikom, oni nie są przystosowani do szarpania się z nożownikami, w tych warunkach, bo ich władza tak każe…i jeszcze muszą niepotrzebnie tachać te „szczelby”, która każda waży pewno ze 4 – 5 kilo po 12 godzin /tak myślę, że mają jakieś zmiany/.

Tak być nie może, bo oni albo padną, albo się zbuntują i pilnowanie granicy zostawią swojej kadrze z Błaszczakiem po historii na czele…

Strzelajcie do cholery. Polskiej dziewczynie mogliście wybić oko gumową kulą a teraz się trzęsiecie i narażacie polskie społeczeństwo na koegzystencję z tą bandą /po tym jak Niemcy skutecznie zamkną swoją granicę/.

Żadnej reakcji ze strony Białorusi nie będzie, oni wiedzą, że są winni tej awantury granicznej.

Nie można oczywiście pominąć winy Polski i Zachodu o te bezprawne sankcje nałożone za legalna prezydenturę JE  A. Łukaszenki; tu się trzeba uczciwie uderzyć w piersi mea culpa

Adam Czochralski                                                                           2021.11.25

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *