264 KE uruchamia procedurę… 2021.12.22

264 KE uruchamia procedurę… 2021.12.22

naruszeniową p-ko Polsce;

jako, że: …Unia Europejska jest wspólnotą wartości i prawa…a Polska tego nie przestrzega. To kłamstwo; Unia Europejska jest konfederacją niepodległych prawnie państw, stworzoną dla realizacji określonych celów gospodarczych, nie ujednolicania „prawa i wartości”!

W tej sprawie, w całej rozciągłości popieram polskie stanowisko wyrażone przez premiera Morawieckiego i prezes TK Julię Przyłębską.

Wygląda, że czas się zbliża,  kiedy Polska, mimo najszczerszych chęci awansowania do Zachodu poprzez Unię Europejską , dostanie tyle prztyczków w nos /na początek/ a fleków później, zwiewać będzie w podskokach; albo…Unia zrobi z niej śmietnik, nie tylko stricte ale też społeczno-obyczajowo-prawny chaos,  w dalszym ciągu grożący zachwianiem porządku i bezpieczeństwa publicznego, a nawet wojną domową oraz  potrzebą interwencji humanitarnej państw ościennych i rozbiorem tego  terytorium głupców.

To będzie koniec Polski, tzn. jako państwa, bo tania siła robocza, jako hołota pobożna co to kiedyś zagłosowała na zbuntowanych niewolników, teraz troszkę przetrzebiona,  zostanie i znowu będzie mogła harować za moniaki, a  zamiast   …Ojczyznę wolną pobłogosław Panie…: śpiewać w kościołach…Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie

A Pan nie zwróci bo ileż cudów dla tych polaczków można robić…dwa wystarczą w zupełności…

Skonstatować pozostaje: no cóż: takie są koszty stawiania na jedną opcję z paleniem za sobą mostów. Bezzwłocznie trzeba uporządkować stosunki z Rosją i Chinami i usunąć z Polski obce wojska, i instalacje.

I druga sprawa: tu nie ma co czekać, trzeba bezzwłocznie, za państwowe pieniądze odbudowywać polski państwowy przemysł, żeby ludzie mogli żyć. za pracę, nie jałmużnę.

Polska ma moralne i materialne prawo, i obowiązek,  do posiadania własnego przemysłu, zniszczonego i rozgrabionego przez Zachód, w wyniku „transformacji”.

Adam Czochralski                                                          22.12 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *