159 O sankcjach na gazociąg 23.12.2019

159 O sankcjach na gazociąg 23.12.2019

Nord Stream 2.

Te sankcje to błąd, gazociąg będzie zbudowany a USofA tylko się ośmieszą.

To zresztą jest już kolejny błąd w tej sprawie; pierwszym było zablokowanie budowy gazociągu przez polskie terytorium; byłyby z tego pieniądze na m.in zakupy znakomitej jakości amerykańskiej broni.

Nie tak się buduje again First America Wasza Ekscelencjo prezydencie Trump; przy tym nie prowokuje się owej złośnicy JE Merkel  która za dzieckiem z bajki Andersena o nowych szatach króla, wytknięciem 22 bilionowego amerykańskiego długu,  ogłosiła publicznie, że król jest nagi…

Ta uwaga może być ponadto zapowiedzią protekcjonistycznej reakcji obronnej Unii Europejskiej.

Nie zdziwiłbym się gdyby Ruscy do dokończenia rurociągu zbudowali /przerobili/ statek /i/ i dodatkowo zrobili firmę do układania takich rzeczy/ perpetum mobile to chyba nie jest/ na dnie morza, konkurencyjną dla już istniejących.

Przykład istniejący – kontr-sankcje na import  żywności, które Rosja nałożyła, spowodował, że z importera staje się eksporterem  produktów rolnych /w kwestii zbóż już jest/.

Może wyjściem z owego problemu byłby kompromis, aby Polska uroczyście przeprosiła i wycofała sprzeciw p-ko budowie gazociągu przez swoje terytorium, leżący Nord Stream wyciągnąć z wody, mokry osuszyć  i tu go ułożyć, kończąc niebezpieczną awanturę…

Adam Czochralski                                  23.12.2019

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *