197 Zmusiłem się 2020.10.28

197 Zmusiłem się 2020.10.28

i  zajrzałem do Konstytucji RP; są tam m.in. dwa artykuły dotyczące osoby – obywatela RP:

  • art 38  Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.
  • art 47  Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym.   

Ja się pytam:  gdzie tu jest coś o ochronie płodu ludzkiego; i gdzie tu jest zapisane, to prawo, przyznane osobom trzecim, do decydowaniu o”życiu osobistym” innego człowieka?

Takie akty jak konstytucja muszą być napisane prostym, jednoznacznym językiem, i tak samo winny być interpretowane; ani rozszerzane. ani zawężane.

Konstytucja, w tym miejscu,  jest dobra, pod warunkiem prostej, logicznej interpretacji – że życiem jest to co jest poza ciałem kobiety i to podlega ochronie państwa; jej naciąganie do jakichś wydumanych, przez zawodowych kłamców i fanatyków, idei, czyni z niej truciznę.

Człowiekiem jest to co się urodzi; bezprawiem i naruszeniem artykułu 47 są spekulacje i czyny, w.zw. z tym co kobieta ma w brzuchu; a zbrodnią oczywistą  są próby zmuszania osoby, korzystającej z pełni praw politycznych oraz osobistych – obywatelskich, i znajdującej się pod ochroną konstytucji, do określonych  zachowań.                                                                                     Szczególnie tych, mających zadecydować o osoby życiu i zdrowiu.

Trybunałowi Konstytucyjnemu brak elementarnej kwalifikacji: umiejętności czytania i rozumienia tego co czyta; winien być zdymisjonowany; zaś sędziowie poddani egzaminowi z tych trudnych umiejętności Być może za wyjątkiem tych jego członków, którzy złożyli głos odrębny; w zależności od tego, co tam napisali.

Adam Czochralski                                                2020.10.26

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *